Türkiye’nin en kaliteli üreticilerinden ve markalarından tüm mobilya ve ev tekstili ürünlerini müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Emecen Grup Mob. Tic. San. Ltd. Şti. olarak yılların verdiği tecrübe ve mobilya sektöründeki değerler sayesinde size değer katan kaliteli malzemelerle üretilen mobilya ve zevkinize uyacak ev tekstili ürünlerini Giresun’un Espiye ve Görele ilçelerinde evlerinde estetik arayan tüm müşterilerimize ulaştırmaktayız.

İnsan odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Emecen Grup Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yatak odalarından yemek odalarına, genç odalarından duvar üniteleri, portmantolar, baza, başlık ve yataklara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunarak ürünlerimizi farklı zevkler ve mekânlar ile buluşturuyoruz.

Galeri

İdaş Kalitesiyle İyi Uykular

İDAŞ yataklarının huzurlu ve konforlu bir uyku sağlayarak, insana gün boyu aktif ve sağlıklı bir yaşam sunması kuşkusuz rastlantı değildir. Bu sonucun ardında ileri teknolojiler, büyük bir deneyim, uluslararası standartlara uygunluk, beklentilerin üzerindeki kalite anlayışıyla birlikte, kullanılan üstün nitelikli çelik yay sistemleri, özenle seçilmiş yeni ve doğal dolgu malzemeleri ve fonksiyonel kumaşlar bulunmaktadır.

Emecen Grup Mobilya

Markalarımız